Bezplatné dodání od 3500 Kč
Bezplatné vrácení do 100 dnů

Představujeme HardGuides!

Rady profesionálů, od nadšenců pro nadšence…

Individuální služby a doporučení nejlepšího vybavení pro vaše dobrodružství.

HardGuides jsou odborníci na outdoorové aktivity a nadšenci do vybavení, kteří jsou součástí týmu zákaznické služby Hardloop. Ať už hledáte dokonalou turistickou bundu na příští výpravu, nebo lezečky na své první pokusy na stěně, nejlepší batoh na ultra-trail, perfektní hůlky na nordic walking, lavinový batoh s airbagem na freeride nebo prostě jen chcete provést změnu v některé z vašich aktuálních objednávek, můžete se obrátit o pomoc na některého z našich HardGuides!

Individuální poradenství k produktům

U společnosti Hardloop nepanuje anonymita, vždy máte k dispozici stejného odborníka. Když se radíte s některým z našich HardGuides, jste v přímém kontaktu s nadšencem pro outdoorová dobrodružství, který sám při svých aktivitách používá a zkouší produkty, které vás zajímají.

Podívejte se na výběr HardGuides!

Prodáváme tisíce technických produktů nejlepších značek, ale jen ty nejlepší z nich se dostanou do výběru HardGuides. Chcete-li najít ty nejlepší produkty testované v terénu a vybrané přímo našimi HardGuides, stačí se podívat do kategorie HardGuides.

Výběr HardGuides

Co říkají o našich HardGuides zákazníci

«Velmi dobré a pohotové rady, navíc je služba rychlá a umožňuje výměnu. Děkuju celému týmu.»

Jean-Marie

«Doporučuju. Firma je seriózní a zboží je kvalitní. Vždycky mi dobře a bez zaváhání poradili a zboží došlo rychle a včas. Můžu jen chválit!»

Elisabeth

«Všechno dopadlo nejlíp, jak mohlo. Děkuju za všechny tipy, některé se mi opravdu osvědčily. Stejně tak za výběr stanů a vybavení. Perfektní.»

Samuel

«Měl jsem specifické potřeby, a tak jsem se zeptal e-mailem na věci, které mě zajímaly ohledně příští objednávky. Tom mi odpověděl jednoduše, rychle a efektivně!!! Mohl jsem si pak objednat přesně, co jsme potřeboval…»

Etienne

Představujeme HardGuides!

Tom

Dětství jsem strávil v Provence, kde jsem jezdil po horách na horském kole, a v Normandii, kde jsem se dlouho věnoval windsurfingu. V roce 2019 jsem se odstěhoval na ostrov Réunion, kde jsem si opravdu oblíbil trail a outdoor ve všech podobách. Zajímá mě technické vybavení a vztahy se zákazníky. Rád dám dohromady to nejlepší vybavení pro trek se svými přáteli, i pro vaše příští dobrodružství!

Guillaume

Pocházím od Lyonu a vyrůstal jsem na dvou kolech. Horská kola, potom silniční a zúčastnil jsem se mnoha závodů. Přitahovaly mě outdoorové sporty, tak jsem se rozhodl přistěhovat se blíž k Hornímu Savojsku, abych se mohl v místní krásné krajině věnovat svým oblíbeným sportům: cyklistice a trailu. Ale největší satisfakci a největší hrdost cítím, když můžu předávat svůj zápal pro sport. Rád vám proto poradím s výběrem pro vaše příští dobrodružství!

Blandine

Pocházím s Horního Savojska a vyrostla jsem na horách. Každý víkend měl jasný program. Podle počasí kolo, túra, lyže nebo výstup. Je to pro mě ideální terén a ráda se tady věnuju všem sportovním aktivitám a pokaždé zažiju něco nového. Procestovala jsem taky svět, abych zažila dobrodružství. Každý den ráda pomáhám a dělím se o svůj zápal pro outdoor. Ráda pomůžu i vám s plánováním příštího dobrodružství.

David

Pocházím z Německa, ale už 7 let žiju u Annecy. Odmalička sportuju, takže jsem si nenechal ujít příležitost sportovat a prozkoumat při tom zdejší nádhernou krajinu. Možná se potkáme někde v horách v Bauges nebo v Aravis! Baví mě trail, běhání a cyklistika a rád vám pomůžu s výběrem vybavení nebo vám třeba poradím super trasy!

Celia

Narodila jsem se v Horním Savojsku a opravdu to tady miluju. Respektuju životní prostředí a opravdu mě baví outdoorové sporty. Měla jsem to štěstí vyrůst v horách a věnovat se lyžování (sjezd, skialpinismus, běžky), trailu, treku, ale také jezdit na horském kole a lézt po skalách… Mám za sebou taky několik výstupů a dálkových pochodů ;) Ráda se podělím o svoje nadšení a můžu vám poradit, jaké vybavení odpovídá vašim potřebám a schopnostem.